Přeskočit navigaci

Tlmočenie

Čaká vás konferencia, obchodné rokovanie, školenie, akcia v zahraničí alebo potrebujete zabezpečiť správne a zrozumiteľné znenie hovoreného slova?

Na to sú tu naše tlmočnícke služby.

Tlmočník

U nás pracujú len odborne vyškolení tlmočníci. V oblasti tlmočenia majú dlhoročné profesionálne skúsenosti a niekoľkoročnú prax nielen v tlmočení na neformálnych či obchodných stretnutiach, ale aj na profesionálnych rokovaniach alebo odborných školeniach. Pre našich klientov chceme len to najlepšie, a preto nám záleží na odbornosti a profesionálnom prístupe ku každému klientovi.

Tlmočníci

Poskytujeme tlmočenie:

konzekutívne (tlmočník prekladá následne) – tento typ tlmočenia odporúčame pri školeniach, obchodných rokovaniach, prednáškach, kde sa vyskytuje menší počet účastníkov,

simultánne (tlmočník prekladá súbežne) – tento typ tlmočenia odporúčame pri prednáškach, konferenciách a podobných akciách, kde sa vyskytuje väčší počet účastníkov.

Všetko závisí od vašich nárokov a vašich požiadaviek. My sa budeme snažiť vaše požiadavky splniť tak, aby ste aj s našou pomocou dosiahli to, čo chcete a to, čo očakávate.

V prípade, že máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.